spálne, kuchyne, posteľe, stoly, stolíky, kúpeľne - Alf1

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


ALF - Martin Vám ponúka širokú paletu nábytku, ktorým si môžete zariadiť interiér bytových aj nebytových priestorov. Ponúkame zrkadlá, ale aj sklá s digitálnou potlačou, kde si môžete vybrať zo širokého výberu fotografií. Môžete si vybrať aj vlastnú fotografiu, je len dôležité, aby mala dostatočne vysokú  kvalitu.
Kuchyme
Kuchyňa
Ponúkame komplexné riešenie kuchynských zostáv, ktoré zahŕňajú skrinky, poličky, zásuvky, kuchynské zásteny rôznych veľkostí, typov, tvarov a dizajnového prevedenia. V ponuke máme aj doplnky kuchynského vybavenia ako sú drezy, komponenty do zásuviek a pod. Spolupracujeme aj s overenými dodávateľmi kuchynskej techniky, preto svojim zákazníkom vieme zabezpečiť aj kuchynské spotrebiče za zvýhodnené ceny.
Izby
Naša ponuka zahŕňa aj nábytok do obývacích izieb  -  kompletné obývacie zostavy, konferenčné stolíky, stoly, ale aj samostatné poličky, skrine a skrinky. Všetko podľa potrieb a požiadaviek zákazníka. Tiež ponúkame zhotovenie nábytku do detských izieb a spální. Rôzne druhy postelí vo Vami zvolenom dizajnovom a farebnom prevedení pre Vás dobrý spánok. Do spální, hál, chodieb, kancelárií, či iných priestorov ponúkame aj šatníky.
Chodby a haly
Do chodieb a hál ponúkame rôzne typy vešiakových stien a skriniek. Portfólio našich produktov zahŕňa aj posuvné dvere a rôzne typy kancelárskeho nábytku. Všetko ponúkame na mieru, vo vysoko kvalitnom materiálovom prevedení, v súlade s Vašimi požiadavkami. Ponúkame zrkadlá, ale aj sklá s digitálnou potlačou, kde si môžete vybrať zo širokého výberu fotografií.
Nábytok
Zárubne a dvere
Porez DTD
Olepenie ABS páskou
Výroba nábytku
Kuchyne, obyvačky,
kúpeľne, skrine.
Posteľe, stoly,
šatníky, skrinky.
Zariadenie kancelárií.
Zariadenie izieb.
Manželské posteľe.
Detské posteľe.
Písacie stolíky.
Skriňe s posuvnými dverami.
Vybavenie chodieb a hál.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky